Mobil menü
Telefon
+90(533) 612 5225
Email
info@sagfidancilik.com
Adres
Fidanlı Mah. Samandağ

HAKKIMIZDA

Anasayfa     >    Hakkımızda
Sağ Fidancılık olarak Turunçgil ve diğer meyve fidanlarını Sertifika'lı olarak 2005 yılından itibaren tecrübeli bir şekilde siz değerli çiftçilerimiz için büyük titizlikle yetiştirip en uygun fiyatlarla satışını yapıyoruz.

Amacımız: Kaliteli ve sağlıklı fidanlar yetiştirerek siz değerli çiftçilerimize en kaliteli fidanları sunmak ve çiftçilerimizin yada bu işe yeni başlamak isteyen girişimcilerin kontrolsüz fidanlar dikerek,yıl kaybetmesine ve zarara girmesine engel olmak.

Kontrollü, hastalıksız ve çeşidinin ne olduğu kesin olarak belli olan garantili fidan vererek sizlere hizmet etmekteyiz. Aşılama ve aşı gözü seçiminde titiz davranılarak aşı gözleri, sağlıklı hastalıksız ve verimli ağaçlardan önceden belirlenerek aşı gözü teminine gidilmektedir.
Turunç tohumları değişik aşamalardan geçirilerek hastalık riski azaltılmakta, ayrıca tohum alınacak turunç ağaçlarının hastalıksız olmasına önemle dikkat edilmektedir. Bütün bu olumsuzlukların önüne geçerek yetiştirdiğimiz fidanlarımızdan mutlaka memnun kalacaksınız. Tecrübemiz,iddiamız ve sorumluluklarımızla sürekli sizlerin yanında olmaya özen göstermekteyiz. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir.

Bütün fidan çeşitlerimiz sertifikalıdır.
Bol hasatlı ve bol kazançlı günler dileriz..

Sağ Fidancılık

Sağ Fidancılık - Hatay Fidan üreticisi ve satış firması
Fidanlı Mahallesi, Samandağ / HATAY
Saffet SAĞ / +90(535) 218 4744
Ali SAĞ / +90(533) 612 5225